Recenze Cooper Vision

Cooper Vision Proclear Toric 6 čoček

Cooper Vision Proclear Toric 6 čoček

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 26. listopadu 2022

(naposledy upraveno 26. listopadu 2022)

• s těmito čočkami jsem velmi nespokojená. Koupila jsem poprvé a naposledy. Jsou tak slabé, že ani nedrží tvar na prstě při nandávání. Někdy se i slepí na půl. Na oko nepřilnou, dělají se bubliny, musím do oka rovnat, jinak se při mrknutí sesunou a vypadnou.

koupila jsem bez předešlé zkušenosti, a již nikdy více

Ověřený zákazník Testuj.to Zdeňka Emma

Přidáno: 7. ledna 2022

Zakoupeno v Testuj.to

• Balení - vhodné na cesty.
  • Jednoduše se nasazují.
  • Nepříjemný pocit v očích po několika hodinách nošení.
  • Více plastového odpadu.

Na těchto kontaktních čočkách se mi líbí hlavně to, že jsou tenké a jednoduše se nasazují. Také oceňuji praktické balení, vhodné i na cesty – nemusím si s sebou brát roztok a pouzdro na kontaktní čočky. Po nasazení byly kontaktní čočky příjemné a vše bylo v pořádku, bohužel po několika hodinách mi začaly připadat nepříjemné a měla jsem pocit suchosti v očích.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Přidáno: 3. ledna 2022

• Aplikace čoček
  • asi víc odpadu

Kvalitní kontaktní čočky, prodyšné, nedráždí oči.
Usnadnilo mi to návštěvu o Vánocích, nosil jsem pouze náhradní na každý den a nemusela řešit roztok a pouzdro na měsíční čočky.
Mám celkem sensitivní oči, tak jsem byla spokojena,ze mě nijak čočky nedráždily oči a šly nosit po celý den.

Ověřený zákazník Testuj.to Marina

Přidáno: 1. ledna 2022

Zakoupeno v Testuj.to

• Po celodenním nošení nepali, nerezou, netlaci
  • Žádná údržba - rano nasadim, večer vyhodim

Čočky coopervision jsou nadčasové. Byla jsem zvykla nosit měsíční, avšak tyhle jsou fakt skvěle. Po celodenním nošení v oku nepali, nerezou, netlaci a jsou celkové dost příjemné. Taky odpadá starost řešit roztok, protože tyto proste rano nasadite a večer vyhodite.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristyna

Přidáno: 31. prosince 2021

• Baleni
  • Asi blbe slozeni

Tyto cocky mi bohuzel nesedli,bevim proc ale je to tak. Kdyz sem je dala do oci,po chvili me zacli stipat a rezat takze sem je musela vyndat,takze z meho pohledu nic moc bohuzel . Ale hold nekomu to slozeni nemusi sedet a ja sem jeden z nich. Jinac fajn baleni

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

Zakoupeno v Testuj.to

• Že je na každý den nový pár
  • Nemusím používat roztok na kontaktní čočky
  • Příjemné při nošení
  • Vše OK

Kontaktní čočky jsem si oblíbila, snadná a rychlá aplikace, příjemné při nošení, žádné škrábání v oku. Oceňuji, že na každý den je nový pár. Nemusím používat fyziologických roztok ?. Při sprchování se mi dostala voda do oči a čočky to ustalály na jedničku .

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Pohodli

Poprve jsem vyzkousela jednodenni cocky.Jsem nadsena pohodli, co mi poskytuji.Obavala jsem se chozeni do bazenu, nyni si vezmu nove cocky a nebojim se pripadne infekce.Nemusim myslet na roztok, coz je supr.Na sport, dovolenou jsou tyto cocky idealni.

Ověřený zákazník Testuj.to Daniela

• Rychlé zaslání e-shopem
  • Příjemné nošení
  • Správné zakřivení vyhovující oku
  • nic :)

Tyto čočky vřele doporučuji. Příjemně se nosí celý den, snadno se s nimi manipuluje, navíc e-shop je opravdu odesílá obratem. Praktické balení - krabička, na kterém si můžete zaškrtnout, zdali se jedná o dioptrie pro pravé, nebo levé oko - vhodné pro zapomnětlivce :).

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• balení
  • rychlost dodání

Kontaktní čočky nosím příležitostně nebo na sport, proto mi vyhovuje denní balení, které jsem si pořídila. Kontaktní čočky jsou velmi příjemné a po celodenním nošení, oči nebyly nijak podrážděné, tudíž hodnotím jako vysoce komfortní. Další výhodou je komunikace s obchodem a rychlost dodání.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• Nízká cena za poštovné
  • Přehledný eshop
  • Čočky se dobře otvírají
  • Čočky by mohly být v roztoku obráceně do tvaru mističky kvůli jednodušší manipulaci.

Kontaktní čočky jsou skvělým pomocníkem ať už máte slabé, nebo i silné dioptrie. Výborné do kanceláře i na sport. Jednodenní jsou navíc velmi hygienické, takže ideální na dovolenou, když nechcete řešit, abyste měli dostatek roztoku, nebo se strachovat, ze se vám třeba měsíční čočky poničí.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Zadny potic suchého oka
  • Na konci dne žádné řezání oka při dlouhém nošení
  • Pohodlnost

Kontaktní čočky MyDay CooperVision sedí skvěle a po celém dni nošení "neřežou" v oku. Celkově jsou velice komfortní a pohodlné. Oproti měsíčním čočkám je snadnější jejich údržba. Usnadňují život především u moře nebo v bazénu. Po vykoupání se nemusí čistit a dále skladovat, čímž lze předejít případným zánětům díky množícím se bakteriím v pouzdře na kontaktní čočky. Kladně hodnotím i E-shop Alensa.cz, který má vždy bleskové odeslání.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Praktičnost
  • Kvalita
  • Více odpadu

Dříve jsem nosila pouze měsíční čočky. Tyto jednodenní mě však příjemně překvapili. Jsou pro mě mnohem komfortnější a nepociťuji zase řezání ani pálení po celém dni nošení, jak se mi občas stávalo u měsíčních. Líbí se mi praktické balení. A rozhodne jsou tyto čočky kvalitní a pěkné sedí v oku. Cena je přívětivá. Přesvědčili mě, že je budu kupovat i nadále.

Ověřený zákazník Testuj.to Vladislava

• pěkně sedí na oku
  • všechno v pořádku

Kontaktní čočky My Day CooperVision jsem vyzkoušela místo své oblíbené značky, kterou používám několik let. Jsou velmi příjemné, skoro nepociťuji, že je na očích mám. Určitě mezi klady těchto kontaktních čoček patří praktické balení.Tuto značku jsem vyzkoušela poprvé a jsem velmi spokojená.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• snadná aplikace
  • Nic takového jsem nenašla

Tyto kontaktní čočky mě velmi překvapily snadnou aplikací a manipulací. Úžasná byla komunikace e-shopu Alensa.cz, rychlé dodání, přehledné stránky shopu. Zaujalo mě zdařilé barevné provedení krabičky/balení, ve kterém bylo tyto kontaktní čočky dodány.

Ověřený zákazník Testuj.to Adriana

Zakoupeno v Testuj.to

• Nepálí ani po hodinách nošení

Obvykle jsem nosila čtrnáctidenní nebo měsíční čočky, a toto byla má první zkušenost s jednodenními čočkami. Byla jsem velmi mile překvapena, jak jsou čočky pohodlné - většinou se mi stává, že mě čočky po půldenním nošení škrábou tak, že si je musím sundat, ale tyto jsem měla od rána do večera. Určitě si je budu kupovat i dále.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• jednoduché použití
  • hygienické
  • příliš mnoho odpadu - plast, alobal

Čoček jsem vyzkoušela dost značek, vždy to však byly čočky měsíční. tyto denní jsem použila prvně. Za mě se hodí zejména na místa, kde není příliš času na hygienu (měsíční čočka mě svědí, nemůžu ji jen tak opláchnout v roztoku, ...), např. na túru apod. V oku sedí dobře, nedráždí, oči mi neslzí. Nemám pocit suchého oka.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• jednodenní
  • příjemné na nošení

Čočky nikde netlačí, jednoduše se aplikují a tím, že jsou jednodenní, odpadá spousta starostí s jejich čištěním a uchováním. Teď v zimě, v kombinaci s respirátorem, jsou super, hlavně při přecházení z venku dovnitř, kdy by se mi normálně mlžily brýle. :-D Jsem spokojená.

Ověřený zákazník Testuj.to Dagmar

• velikost balení
  • zápory nejsou

Jsem ráda, že jsem objevila tuto značku čoček, sedí mi dokonale, nedráží oči a jejich nošení je komfortní a vůbec nevím, že je mám. Potřebuji střídat nošení brýlí s čočkami, je komfortní třeba při sportu nemít brýle. Nebavilo mě se starat o vícedenní čočky, hlídat je, vkládat do roztoku atd.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Přidáno: 27. prosince 2021

• Baleni
  • Ucinek

Nošení čoček MyDay je komfortní. Při sportu jsou pohodlnější než brýle, nemáte žádný problem se zamlzenymi brýlemi. Jsou vhodné i na běžný den do práce, pomáhají mně se zaostřením na dálku. Jsou hygienické, každý den si vezmete nové. Doporučuji vyzkoušet.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

Přidáno: 27. prosince 2021

Zakoupeno v Testuj.to

• rychlost doručení z eshopu
  • pohodlné
  • člověk musí být opatrný při nasazovaní, jsou opravdu velice tenké a jemné

Poprvé jsem si vyzkoušela jednodenní čočky a můžu říst, že mě mile překvapily. Sedí stejně dobře na oku jako měsíční čočky a stejně tak dobře s nimi vidím. Jelikož nosím i brýle a čočky jenom na sport a při cestování, tak mi tyto dení vyhovují a přijdou mi praktické. Je akorát potřeba mít od očního správné dioptrie.

Zobrazuji 1 - 20 ze 500 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...25