Recenze Cooper Vision

Přidáno: 24. listopadu 2021

• rychlost dodání
  • pohodlnost při nošení
  • vhodné i na sport
  • pouze jeden průměr čoček

Dodání z e-shopu Alensa.cz bylo velmi rychlé. Čočky Biofinity mohu jen doporučit, jsou opravdu komfortní, neřežou v oku, oči z nich nepálí, vůbec nevím, že je v oku mám. Jsou vhodné i na sport. Spát jsem s nimi nezkoušela, takže nemohu posoudit. Líbí se mi měsíční balení.

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

Přidáno: 24. listopadu 2021

• Slozeni
  • Pohodlnost
  • Bezproblemove uzivani
  • Nemam vyhrad

Pocit s cockami byl velmi pohodlny. Dobre se aplikovaly, a sedely bez problemu. Ac mam zmerene zakriveni 8,7 a zde byla volba pouze 8,6, tak nevznikl žádný problém. Celodenni noseni ok. V soucasne dobe cocky usnadnuji život v rousce, kdy odpada neprijemne mlzeni bryli.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

Přidáno: 23. listopadu 2021

• Snadná aplikace
  • Pohodlnost

Čočky Alensa - Biofinity mě mile překvapily. Cítím se v nich velice pohodlně a to celý den. Netlačí mě a v oku nejsou téměř cítit. Snadno se aplikují a dá se s nimi dokonce i spát. Naprosto mi vyhovuje, že se jedná o měsíční čočky, za přijatelnou cenu. Určitě musím doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Kat

Přidáno: 23. listopadu 2021

• skvěle sedí

Čočky Biofinity jsem objednávala z eshopu Alensa, dodání proběhlo velice rychle do Zásilkovny. Aplikace byla bezproblémová, čočka se k oku snadno "přilepila". V oku téměř není cítit, nevypadává, bez pocitu sucha. Velmi doporučuji obchod i značku Biofinity.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Přidáno: 22. listopadu 2021

• Pohodlnost v očích
  • Měsíční
  • Nemožnost výběru velikosti čočky, pouze jeden průměr

Čočky byly doručeny velmi rychle od objednání. V očích jsou pohodlné, výborné na sport. Po pár hodinách je nutnost zvlhčit oči nějakými kapkami, ale to musím u všech. Nasazují se jednoduše, ale jak jsou jemné, občas jdou hůře vyndat. Líbí se mi měsíční balení a cena.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

Přidáno: 21. listopadu 2021

• Neslzi mi z nich oci
  • Nemota se z nich hlava
  • Super rychle dodani
  • Možná by to chtělo jednodušší zadání parametru, nedařilo se mi při objednávání preklikat

Čočky Biofinity doporučuji. Zkouším je teprve chvilku, ale zatím jsem moc spokojená. Jsou pohodlne na noseni, netlaci mě a nedělají ,,vodu,, před očima jako mi dělají některé jiné značky.
Zaslání z obchodu Alensa bylo mega rychlé, odesilali prakticky hned po odeslani objednávky, což je super, když objednávate na poslední chvilku jako někdy já.

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

Přidáno: 20. listopadu 2021

• Pohodlí
  • Snadné nasazování
  • Jednotný průměr čoček

Pro mě jsou tyto čočky opravdu pohodlné a na oku nejdou téměř cítit. Velmi oceňuji, že jsou měsíční, a proto mi vydrží delší dobu a nemusím často kupovat nové. Naopak mi trošku vadí, že nemají více různých průměrů (doteď jsem používala konkurenční čočky a u těch mám jiný průměr).

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

Přidáno: 18. listopadu 2021

Zakoupeno v Testuj.to

• jednoduchá a rychlá objednávka
  • Kvalitní čočky, neřežou, dobře se s nimi manipuluje
  • nemám co vytknout

Jsem s celou službou Alensa velmi spokojená - objednávka byla velmi snadná a rychlá, doručený produkt Bioinfinity mě taky velmi příjemně překvapil. Na čočky jsem si i po dlouhé době ihned zvykla, pravděpodobně od teď u měsíčních zůstanu i nadále. V očích neřežou, dobře se s nimi manipuluje.

Ověřený zákazník Testuj.to Silvie

Přidáno: 16. listopadu 2021

• Můžu v nich spát
  • Nemám pocit suchého oka
  • Mohly by se dělat na míru

Těší mě, že můžu s čočkami spát, to s každými nejde, takže jedno velké plus. Nevysušují oči, vydržím je bez větších problémů nosit celý den, to s mými stálými čočkami mám problém už odpoledne a obvykle, když jsem přišla z práce, tak už jsem je vytahovala. Škoda jen, že se nevyrábí i v jiném průměru než jen 14, protože třeba zrovna já nosím trochu větší. V poměru cena a kvalita... Super.

Ověřený zákazník Testuj.to Miluše

Přidáno: 15. listopadu 2021

• Komfort

Kvituji rychlost dodání čoček. Druhý den jsem si byla balíček vyzvednout. Čočky jsou velmi pohodlné, snadná manipulace. Vyhovuje mi, že jsou na měsíc, tudíž se nemusím dlouho starat o to, že potrebuji nové. Perfektní jsou i na sport. Oproti brýlím. Doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Katerina

Přidáno: 15. listopadu 2021

• nepřekáží v oku
  • nemám pocit suchého oka

Naprosto skvělý produkt, rozdíl poznáte při prvním nasazení čoček. V oku nepřekáží, člověk o nich ani neví, vydržím v nich celý den, bez toho, abych měla červené oči, suché oči nebo něco takového. Snadno se vyndávají i nandávají. Jediné čočky, ve kterých zvládnu v pohodě celý den.

Ověřený zákazník Testuj.to Jarmila

Přidáno: 13. listopadu 2021

• jsou pohodlné
  • nevím

Jsem nositelka kontaktních čoček již několik let ale musím je vždy střídat s brýlemi, protože čočky po několika dnech začnou být nepohodlné, různě začnou tlačit, začnou se vysušovat a podobně. Tyto čočky se mi zdají jemnější, pohodlnější, dobře se nasazují, jsou příjemné.

Ověřený zákazník Testuj.to Ludmila

Přidáno: 13. listopadu 2021

• pohodlí

čočky biofinity od zančky Cooper Vision jsem zatím pouze míjela a nikdy nezkusila, až nyní. Nechápu to, protože jsou skvělé. Splňují vše, co od čoček chci a to jsem náročná uživatelka, nesvědí, krásně se nosí, pohodlně se nasazují, jsou tenké a jemné.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

Přidáno: 11. listopadu 2021

Zakoupeno v Testuj.to

• Absolutní komfort v oku.

Od prvního kontaktu s okem si čočky nemůžu vynachválit. Vůbec nevím, že je mám v oku. Velmi příjemný a tenký materiál. Nosím čočky od zavedení roušek, protože se mi brýle mlžily. Vyzkoušela jsem tři druhy a tyto jsou rozhodně nejlepší. Zůstávám u nich :)

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

Přidáno: 11. listopadu 2021

• Komfort
  • Pohodlí v oku
  • Snadné nasazení i vyjmutí

Ráda bych se zde podělila o svou zkušenost s čočkami BIOFINIT, již několik let čočky nosím ale kupuji od jiné značky, nyní jsem měla možnost vyzkoušet si čočky od značky BIOFINIT a nemohu než doporučit. Dříve se mi stávalo že čočky špatně seděli v oku či dokonce škrábali a nošení bylo něpříjemné. Ovšem u čoček BIOFINIT se mi to za celou dobu nošení nestalo, čočky jdou snadno aplikovat, nádherně sedí v oku a hlavně oko nevysušují, díky tomu se mi nestávalo že by mě oči pálily nebo že by mi čočky byli nepříjmené. Zkrátka nyní už jinou volbu než tyto čočky neupřednostním, jsem maximálně spokojená

Ověřený zákazník Testuj.to Beata

Přidáno: 10. listopadu 2021

• Nedrazdi oci
  • Nesvedi
  • Nepali
  • Nehybaji si
  • Ruluji se
  • Hur se nasazuji, ale za ten denni komfort ktery prinasej je to nepatrne minus

Skvele cocky, jsou komfortni, lehke, clovem co je nosi je v podstate nevnima+ delaji krasne oci! Jsou bozi! Az na lehke problemy a nasazenim je opravdu celodenni komfort jen prinosem! Nesvedi, neskrabou. Clovek nevi, ze je "ma " pro ty co nechcou operaci je to idealne i finamcni volba!

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

Přidáno: 9. listopadu 2021

• nerezou

alensa biofinity kontaktni cocky jsou skvele, velmi mile mne prekvapila obsluha, z baleni se velmi jednoduse vyndavaji, v ocich jsou pohodlne a nerezou, neuchytava se na nich bilkovina tudiz vydrzi dlouho ciste, majhi vysokou propsutnost vzduchu nepali proto v ocich

Cooper Vision Biofinity Energys 6 čoček

Cooper Vision Biofinity Energys 6 čoček

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 17. srpna 2021

• Kvalitativně srovnatelné s klasickými Biofinity
  • Nepoznal jsem jediný rozdíl oproti klasickým Biofinity, po 6h denně u PC jsem skoro slepý, večer mám čočky přilepené na oči. O víkendu bez PC jsou ok. Jestli mají být pohodlnější než klasické, tak nejsou..

Spokojeným uživatelům Biofinity nedoporučuji připlatit za Energys, pracuji u PC a stejně jako klasické, tak i tyto čočky nemůžu nosit celou směnu

Quyen Doan Quyen Doan

Přidáno: 21. listopadu 2020

• velice tenké, snadno se roztrhají!

Nejhorší čočky za mých 15 let nošení čoček!!! Poslední 3 roky nosím Air Optix, byla jsem s nima spokojená. Na doporučení kamarádky jsem si objednala 2 balení Cooper Vision Biofinity 6 čoček. Přišly mi 2.11 a za tu dobu jsem stihla je na každé oko vyměnit 5x, a to nosím jen přes den v práci. Často jsem měla pocit, že mi v oku dokonce "plavaly". Některé se mi roztrhly i za den, jsem tak zklamaná, už nikdy více!

Squish Squish

Přidáno: 22. července 2019

• poměr kvalita / cena
  • možno nosit i dlouhodobě
  • možno nechávat na noc
  • bez pocitu podráždění očí
  • v oku skoro nejdou vidět (i když jsou mírně zbarvené pro lepší manipulaci)
  • poslední dobou mám pocit, že se začínají oběvovat méně kvalitní kusy, kdy čočka dříve doslouží - možná je to jen mé zdání, ale mám pocit, že dříve se tolik problémových čoček v balení neobjevovalo

Pro mě aktuálně nejlepší čočky.
Vyhovuje mi, že je můžu nosit v kuse, maximálně prokapu kapkami na oči a hotovo - takže poté přichází na poměr kontaktních čoček dlouhá doba, kdy člověk nemá starosti kde si čočky vytáhnout a vypláchnout (hlavně v době, kdy člověk netráví každou noc doma je to velká výhoda).
Oči nemají pocit únavy, neobjevuje se také řezání či pálení (pokud se opravdu dodržují podmínky - přiznám se, že někdy čočku dám do roztoku a použiji opakované i po měsíci, nicméně i tak čočka sedí - ale nemělo by se to!). Dříve jsem používala jinou značku, ale jsem ráda, že jsem přešla k těmto, sedí mi nejvíce ze všech, které jsem zkoušela.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25